Montaż anten Bytom, Piekary Śląskie, Katowice

Od początku działalności naszej firmy w skład naszych usług wchodzi również montaż anten. Instalujemy zarówno anteny naziemne DVB-T jak i anteny satelitarne DVB-S. Montaż anten dotyczy mieszkań, biur, firm, domków jednorodzinnych itp. Anteny montujemy przeważnie na dachu, ścianie budynku lub na balustradzie balkonowej. Jeśli szukacie państwo osoby lub firmy, która w sposób fachowy przeprowadzi u państwa montaż anteny to nie mogliście trafić lepiej. Pracujemy na sprzęcie wysokiej jakości, cyfrowe mierniki z pomiarem Siły i jakości sygnału, ale także posiadającymi funkcję pomiarów błędów MER, BER a także widma. Posiadamy niezbędne narzędzia i sprzęt do przeprowadzenia instalacji antenowej od A do Z.

  

Montaż anten satelitarnych

 - w skład oferowanej usługi wchodzi złożenie anteny satelitarnej, zamontowanie uchwytu na ścianie lub opaski kominowej, zamontowanie anteny na uchwycie, precyzyjne ustawienia anteny na wybranego satelitę oraz przeprowadzenie kabli do mieszkania lub domu i podłączenie. Trzeba pamiętać że prawidłowy montaż anteny ma nie tylko wpływ na jakość i siłę sygnału, ale również na długą bezproblemową pracę.

 

 Montaż anten naziemnych

 - w skład oferowanej usługi wchodzi złożenie anteny naziemnej DVB-T, zamontowanie uchwytu na ścianie lub opaski kominowej, zamontowanie anteny na uchwycie, precyzyjne ustawienia anteny na odpowiednie multiplexy oraz przeprowadzenie kabli do mieszkania lub domu i podłączenie. Ze względu na wiele doświetlaczy antenowych montaż anteny powinien przeprowadzić doświadczony serwis, z odpowiednimi narzędziami oraz miernikiem do ustawiania anten naziemnych.

 Montaż instalacji antenowych w domkach jednorodzinnych

 - w skład oferowanej usługi wchodzi złożenie anteny satelitarnej, naziemnej lub obu, zamontowanie uchwytu na ścianie lub opaski kominowej, zamontowanie anteny lub anten na uchwycie, precyzyjne ustawienia anten, wprowadzenie kabli do mieszkania lub domu i podłączenie. montaż anten w domkach jednorodzinnych wykonujemy nawet na kilka pomieszczeń, z możliwością stworzenia instalacji multiswitchowej. Montażem anten zajmujemy się od kilkunastu lat, mamy bardzo duże doświadczenie w tym zawodzie.

 

Montaż instalacji antenowych wielorodzinnych,w  blokach, firmach i hotelach

 - są to instalacje multiswitchowe z możliwością rozbudowania nawet do kilkuset odbiorników, oprócz standardowego montażu i ustawienia anten wykonujemy całe instalacje kablowe do wszystkich mieszkań bądź wyznaczonych pomieszczeń, skonfigurowanie itp. Montaż anten zbiorczych  jest czynnością bardziej skomplikowaną od montażu zwykłych anten, sygnał rozprowadzany jest na kilkadziesiąt a nawet na kilkaset mieszkań. W skład montażu anten zbiorczych wchodzą anteny satelitarne, przeważnie na satelity Astra oraz Hotbird, a także anteny naziemne UHF oraz VHF a także antena radiowa.


Oprócz montażu anten prowadzimy również usługi z zakresu ustawiania anten a również zajmujemy się zbiorczymi instalacjami antenowymi.


Montaż anten oraz innych usług świadczymy na terenie :

- Bytom

- Tarnowskie Góry

- Radzionków

- Piekary Śląskie

- Chorzów

- Zabrze

- Gliwice

- Katowice

- i sąsiednie miasta

 

montaż anten

 

Zapraszam również do odwiedzenia naszej strony poświęconej tylko instalacją antenowym www.antenymontaz.pl