Montaż anten Bytom.

Firma Xelektronik.pl zajmuje się usługami takimi jak montaż anten satelitarnych jak i montaż anten naziemnych DVB-T w Bytomiu oraz okolicach. Posiadamy długoletnie doświadczenie w montowaniu anten na terenie Bytomia i wiemy w jakich okolicach możemy natknąć się na jakieś problemy związane z sygnałem z anten telewizji naziemnej i jak je rozwiązać. Gdzie musimy zamontować antenę ze wzmacniaczem, a gdzie wystarczy sam symetryzator.  W przypadku montażu anten dla klientów zamieszkałych w blokach najczęściej anteny montuje się na balkonie lub dachu, w Przypadku kamienic jest do dach lub elewacja.

Firma Xelektronik.pl wykonuje również instalacje antenowe zbiorcze. Polecamy montaż instalacji zbiorczych w budynkach, które w najbliższym czasie przejdą termomodernizację, w domkach jednorodzinnych, w domach wielorodzinnych, w nowo budowanych budynkach mieszkalnych instalacja antenowa zbiorcza jest koniecznością, ze względu na przepisy.

 

 

Montaż anten satelitarnych Bytom

 - w skład oferowanej usługi wchodzi złożenie anteny satelitarnej, zamontowanie uchwytu na ścianie, na balustradzie lub opaski kominowej, Montaż anteny na uchwycie, precyzyjne ustawienia anteny na wybranego satelitę oraz przeprowadzenie przewodów do mieszkania lub domu i podłączenie. Trzeba pamiętać że prawidłowy montaż anteny ma nie tylko wpływ na jakość i siłę sygnału, ale również na długie i bezproblemowe użytkowanie. Anteny satelitarne są i długo będą jeszcze jednym z podstawowych źródeł oglądanej przez nas telewizji ze względu na bogatą ofertę i przystępne kwoty w porównaniu do telewizji kablowych.

 

 Montaż anten naziemnych  Bytom

 - w skład oferowanej usługi wchodzi złożenie anteny naziemnej DVB-T, zamontowanie uchwytu na balustradzie,  ścianie lub opaski kominowej,  na uchwycie, precyzyjne ustawienia anteny na odpowiednie multiplexy oraz przeprowadzenie przewodów do mieszkania lub domu i podłączenie, Konfiguracja Telewizora lub dekodera. Ze względu na wiele doświetlaczy antenowych montaż anteny powinien przeprowadzić doświadczony serwis, z odpowiednimi narzędziami oraz profesjonalnym miernikiem do ustawiania anten naziemnych. Anteny naziemne są coraz bardziej popularne ze względu na jednorazową opłatę za sprzęt i montaż i brak opłaty abonentowej. 

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Oprócz montażu anten prowadzimy również usługi z zakresu ustawiania anten a również zajmujemy się zbiorczymi instalacjami antenowymi.


Montaż anten oraz innych usług świadczymy na terenie :

- Bytom

- Tarnowskie Góry

- Radzionków

- Piekary Śląskie

- Chorzów

- Zabrze

- Gliwice

- Katowice

- i sąsiednie miasta

 

montaż anten

 

Zapraszam również do odwiedzenia naszej strony poświęconej tylko instalacją antenowym www.antenymontaz.pl